Informatie over Bas
Wedstrijdverslagen
Agenda
Sponsoren
Club van 50
Contact
Home
/
Archieven:
Evenementen
Archieven:
Evenementen
Weergave laden.
.
Evenementen Zoeken en weergeven navigatie
Zoeken
Vul een keyword in. Zoek voor Evenementen met keyword.
Zoek naar Evenementen
Evenement weergaven navigatie
Lijst
Lijst
Maand
Dag
Vandaag
6-6-2022
13 06Europe/Amsterdam00 2023
-
28-3-2024
Nu
Selecteer een datum.
juni 2022
ma
6
13 06Europe/Amsterdam00 2023
Regio kampioenschap
za
11
13 06Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Omloop vd Maasvallei
zo
12
13 06Europe/Amsterdam00 2023
Wielerdag Noordenveld Klassieker
za
18
13 06Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Nieuwendijk
za
25
13 06Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Bladel
zo
26
13 06Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Raamsdonkveer
juli 2022
za
2
13 07Europe/Amsterdam00 2023
Ronde van Twente
zo
3
13 07Europe/Amsterdam00 2023
Ronde van Nispen
di
12
13 07Europe/Amsterdam45 2023 @ 15:45
-
17:00
CEST
Kermisronde Bergeijck
za
16
13 07Europe/Amsterdam00 2023
CC Omloop van Braakman
za
23
13 07Europe/Amsterdam00 2023
70e Ronde van Ochten
wo
27
13 07Europe/Amsterdam00 2023
82e Acht van Chaam
za
30
13 07Europe/Amsterdam00 2023
Mijl van Maris
augustus 2022
ma
1
13 08Europe/Amsterdam00 2023
Ronde van Noordeloos
vr
5
13 08Europe/Amsterdam00 2023 @ 13:00
-
17:00
CEST
Wedstrijd Kwinsheul
zo
7
13 08Europe/Amsterdam30 2023 @ 09:30
-
11:00
CEST
Wedstrijd Zevenbergen
di
9
13 08Europe/Amsterdam00 2023
De Lier
zo
14
13 08Europe/Amsterdam00 2023
Pijl van Heerlerheide
september 2022
zo
4
13 09Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Uithoorn 12.00 uur
za
10
13 09Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Berkel en Rodenrijs 10.00 uur
za
17
13 09Europe/Amsterdam00 2023
Veld-Wedstrijd Mechelen 11.00 uur
zo
25
13 09Europe/Amsterdam00 2023
Wegwedstrijd Hil en Moer
oktober 2022
zo
2
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Hoogerheide 12.00 uur
za
8
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Heerde 15.00 uur
za
15
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Cross Monfoort
zo
16
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Oisterwijk 09.30 uur
za
22
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Cross Rotterdam 14.30 uur
zo
23
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Cross Wijdewormer 15.45 uur
di
25
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Cross Woerden 18.02 uur
zo
30
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Almelo 14.32 uur
november 2022
za
5
13 11Europe/Amsterdam00 2023
Cross Rijkevorsel 11.15 uur
zo
13
13 11Europe/Amsterdam00 2023
Veldrijden Maldegem 12.00 uur
zo
27
13 11Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Nijverdal 11.00 uur
december 2022
za
3
13 12Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Enter 13.00 uur
zo
18
13 12Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Boxtel 13.30 uur
maart 2023
zo
26
13 03Europe/Amsterdam00 2023
12 uur Huybergen
april 2023
za
1
13 04Europe/Amsterdam00 2023
16 uur Noord West Overijsel
zo
2
13 04Europe/Amsterdam00 2023
11.30 uur Berg en Terblijt
za
8
13 04Europe/Amsterdam00 2023
13.45 uur Zuiderzee Dronten
ma
10
13 04Europe/Amsterdam00 2023
11 uur Gerwen
zo
16
13 04Europe/Amsterdam00 2023
13.30 uur Hoorn
do
27
13 04Europe/Amsterdam00 2023
12.45 uur Geldrop
zo
30
13 04Europe/Amsterdam00 2023
15.45 uur Eijsden
mei 2023
ma
1
13 05Europe/Amsterdam00 2023
16 uur Hoepertingen
za
6
13 05Europe/Amsterdam00 2023
14.30 uur Mechelen
zo
7
13 05Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Standdaarbuiten 11.45 uur
di
9
13 05Europe/Amsterdam00 2023
Tijdrit Panheel 18.00 uur
za
13
13 05Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Simpelveld 12.00 uur
zo
14
13 05Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Heerlen 16.30 uur
za
20
13 05Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Gieten 11.30 uur
zo
21
13 05Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Veldhoven 14.15 uur
ma
29
13 05Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Breda 10.00 uur
juni 2023
zo
4
13 06Europe/Amsterdam00 2023
GP Steenbergen 10 uur
zo
11
13 06Europe/Amsterdam00 2023
Omloop Noorderveld/Roden 09.35 uur
za
17
13 06Europe/Amsterdam00 2023
Omloop Col du Vam Wijster
zo
18
13 06Europe/Amsterdam00 2023
Omloop Coldu Vam Wijster
wo
21
13 06Europe/Amsterdam00 2023
NK ITT
za
24
13 06Europe/Amsterdam00 2023
NK Weg 12.00 uur
juli 2023
za
1
13 07Europe/Amsterdam00 2023
Bladel 10.30 uur
zo
2
13 07Europe/Amsterdam00 2023 @ 08:00
-
17:00
CEST
Nispen 12.30 uur
zo
9
13 07Europe/Amsterdam00 2023
Bocholz 16.00 uur
di
11
13 07Europe/Amsterdam00 2023
Kermisronde Bergeijk 15.45 uur
za
15
13 07Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Ulft 17.30 uur
za
22
13 07Europe/Amsterdam00 2023
-
13 07Europe/Amsterdam59 2023
2 daagse Hoogland 22-23 juli
wo
26
13 07Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Chaam 09.30 uur
ma
31
13 07Europe/Amsterdam00 2023
-
13 08Europe/Amsterdam59 2023
Jeugdtour Assen
augustus 2023
zo
6
13 08Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Drieslinter
zo
13
13 08Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd St-Lambrechts-Herk
zo
20
13 08Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Haasdonk
za
26
13 08Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Zuidland 12 uur
zo
27
13 08Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Houtvenne
september 2023
za
2
13 09Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Booischot 13.30 uur
zo
3
13 09Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Molenbeek 15 uur
zo
10
13 09Europe/Amsterdam00 2023
Wedstrijd Sittard 10.00 uur
zo
17
13 09Europe/Amsterdam00 2023 @ 08:00
-
17:00
CEST
Cross Mechelen 12.15 uur
oktober 2023
zo
15
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Cross Oisterwijk 12.00 uur
za
21
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Cross Heerde 11.15 uur
di
24
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Cross Woerden 18.00 uur
za
28
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Cross Denemarken
zo
29
13 10Europe/Amsterdam00 2023
Cross Denemarken
november 2023
za
4
13 11Europe/Amsterdam00 2023
12.30 uur Cross Helmond
za
4
13 11Europe/Amsterdam00 2023
Cross Aarendonk Belgiē 14.00 uur
za
11
13 11Europe/Amsterdam00 2023
Cross Almelo 11.30 uur
zo
12
13 11Europe/Amsterdam00 2023
Cross Nijverdal 12.00 uur
za
18
13 11Europe/Amsterdam00 2023
14.31 uur Cross Hilversum
za
25
13 11Europe/Amsterdam00 2023
Cross Wijster
zo
26
13 11Europe/Amsterdam00 2023
Cross Westerveen
december 2023
zo
3
13 12Europe/Amsterdam00 2023
Cross Leiden
do
7
13 12Europe/Amsterdam00 2023 @ 08:00
-
17:00
CET
Cross Rucphen 17.30 uur
za
9
13 12Europe/Amsterdam00 2023 @ 08:00
-
17:00
CET
Cross Amersfoort 13.00 uur
zo
24
13 12Europe/Amsterdam00 2023
Cross Reuzel 14.00 uur
di
26
13 12Europe/Amsterdam00 2023
Cross Norg 11.00 uur
februari 2024
za
24
24 februari
11.30 uur Villers le temp
maart 2024
zo
3
3 maart
15.30 uur Klijtel o.v.b.
za
9
9 maart
09.30 uur Exlo wvs
zo
10
10 maart
12.30 uur Schijndel
zo
17
17 maart @ 08:00
-
17:00
CET
Tijdrit Ruinerwolde wvs
zo
24
24 maart
Wedstrijd Berg en Terblijt wvs
Vorige
Evenementen
Vandaag
Volgende
Evenementen
Abonneer op kalender
Google Calendar
iCalendar
Outlook 365
Outlook Live
.ics-bestand exporteren
Outlook .ics bestand exporteren
Scroll to top